Loetle tooted brändi Citizen järgi

Jaapani ettevõte Citizen on juba aastaid olnud mikromehaaniliste ja mikroelektrooniliste toodete arendamise ja tootmise esirinnas. Lisaks tööpinkide, kontorimasinate ja CNC-seadmete tootmisele kuulub professionaalsete toodete ärisektorisse ka lai valik printereid. "Citizen on umbes 2,7 miljardi euro suuruse kogukäibega tugev partner, kellel on optimaalsed arendus-, tootmis- ja teenindusprotsessid. "Citizen POS-printerid on turul aastakümneid tuntud ja armastatud. "Citizenil on oluline roll ka etikettide, kilede, piletite ja sarnaste materjalide printerite tootmisel ja arendamisel. "Citizenil on tõeliselt ulatuslik tootevalik alates ruumi säästvatest statsionaarsetest printeritest partii- või tootmisetikettide jaoks kuni suure jõudlusega printeriteni nõudlikeks tööstus- ja logistikarakendusteks. Professionaalsed printerisüsteemid toetavad mitmesuguseid protsesse tööstuses, logistikas ja kaubanduses, nii et ettevõtte tooted võivad tõesti aidata teil saavutada suurepäraseid tootlikkuse tulemusi igas ettevõttes.

Pakume teile innovatiivseid seadmeid suurepäraste hindadega, millel on palju unikaalseid funktsioone nõudlikele kasutajatele.

Pange tähele, et see veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust, pakkuda isikupärastatud reklaami või sisu ning analüüsida meie liiklust. Vajutades "Nõustun", annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.