Loetle tooted brändi HONEYWELL järgi

"Honeywell on üks juhtivaid kaubamärke skaneerimise, mobiilse andmesalvestuse ja etiketitrükkimise rakenduste puhul. Tegemist on rahvusvaheliselt tegutseva ettevõttega, millel on tütarettevõtted ning arendus- ja tootmisüksused peaaegu kõigis maailma riikides. Honeywell Sensing & Productivity Solutions pakub väga laia ja kvaliteetset tootevalikut, mis ulatub POS-teenuste, statsionaarsete ja mobiilsete printimissüsteemide, pihuarvutite ja sõidukiterminalide algtasemel käsiskanneritest kuni rahvusvahelise laevanduse tugevate positsioneerimissüsteemideni. Sensing & Productivity Solutions ärivaldkond täiendab Honeywelli olemasolevaid rakendusi, tooteid ja lahendusi Automation & Controli valdkonnas, mis koos Industrial Sensor Systems ja Measurement Technologies ärivaldkonnaga pakub professionaalseid tooteid turvalisuse ja hooneautomaatika jaoks. "Honeywelli tootevalik on AIDC-sektoris üks laiemaid ning koos luuakse lahendusi nii jaekaubandusele, juhtimisele ja tervishoiule kui ka tööstusele, transpordile ja logistikale. Uuenduslikke tooteid täiendavad asjakohane tarkvara ja teenused, mida saab kasutada kliendi projektide projekteerimiseks ja rakendamiseks igal tasandil, mis on tehniliselt ja kulutasuvusega väga tõhusad.

Honeywell suudab oma tehniliselt keerukate toodetega pakkuda laia valikut lahendusi klientide nõudlikele vajadustele, alates jaemüügist, tööstusest, logistikast ja keerukatest juhtimisprotsessidest.

Toode Euroopa laos. Kohaletoimetamine 5-6 tööpäeva jooksul
Andmelogerite tarvikud ja osad

213,50 €

Pange tähele, et see veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust, pakkuda isikupärastatud reklaami või sisu ning analüüsida meie liiklust. Vajutades "Nõustun", annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.