Loetle tooted brändi EVOLIS järgi

"Evolis arendab, toodab ja turustab täielikku valikut kaardiprintereid isikustatud plastkaartide trükkimiseks. See hõlmab kõigi kaarditüüpide, sealhulgas graafilise, magnetilise ja elektroonilise kodeerimise (kontakt- või kontaktivaba kiipkaardid, mis kasutavad ka RFID-tehnoloogiat) personaliseerimisvõimalusi. Evolise peakontor asub Angersis (Prantsusmaa), tütarettevõtjad asuvad Miamis ja Bostonis (USA), Mumbais (India), Singapuris ja Shanghais (Hiina), Lissabonis, Pariisis ja Lyonis (Prantsusmaa) ning ettevõte on noteeritud Pariisi börsil. Ettevõttel on üle 380 töötaja ja ta on esindatud 140 riigis üle maailma. Evolise trükilahenduste abil saavad kliendid luua täielikult personaliseeritud, krüpteeritud ja turvatud plastkaarte mitmesuguste rakenduste jaoks. Lisaks tarnib Evolis laia valikut tarbekaupu, nagu värvilised lindid, tühjad kaardid, kiipkaardid või RFID-koodrid.

Evolise tarkvara teeb kaartide loomise ja isikupärastamise lihtsaks. See pakub kasutajatele kümneid kaardimalle ja erinevaid kodeerimisvõimalusi. Vöötkoode, graafikat, fotosid või tekste saab kiiresti paigutada ja hõlpsasti vormindada. Spetsiaalsed andmebaasiväljad võimaldavad dünaamilise andmebaasi sisu hõlpsat ja lihtsat integreerimist. Alates väikesest lauaarvutiprinterist kuni suurte tööstussarjade automaatprinterini, võtke meiega ühendust ja me aitame teil leida sobiva seadme teie igale vajadusele.

Pange tähele, et see veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust, pakkuda isikupärastatud reklaami või sisu ning analüüsida meie liiklust. Vajutades "Nõustun", annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.