Loetle tooted brändi GETAC järgi

Getac on nüüdseks maailma suuruselt teine vastupidavate seadmete tootja, kellel on üle 9000 töötaja ja rohkem kui 20 tegevuskohta üle maailma.  Taiwani tootja arendab ja toodab iseseisvalt vastupidavaid sülearvuteid, tahvelarvuteid ja tarkvaralahendusi, et vastata mobiilsete töötajate väljakutsetele. Rohkem kui 30 aastat kestnud kindlaid uuendusi ja ulatuslikke kogemusi paljudes tööstussektorites, on ettevõttest saanud üks kõige usaldusväärsemaid liidreid kaasaegsete mobiilsete arvutilahenduste valdkonnas. Edukad ülemaailmsed projektid, kus on kasutatud arvukaid tooteid mitmesugustes olukordades, annavad tunnistust nende professionaalsete seadmete suurest jõudlusest ja vastupidavusest. Vertikaalsed turud ulatuvad kaitse- ja julgeolekuturgudest avaliku julgeoleku, tööstusliku tootmise, kommunaalteenuste, tervishoiu, välitööde, autotööstuse, transpordi ja logistikani. "Getac'i tooted on nii vastupidavad, et nad suudavad töötada igas keskkonnas. "Getac'i tooted on loodud nii, et need on kriitilistel hetkedel väga produktiivsed ja aitavad kasutajatel saavutada suuremat innovatsiooni ja tipptaset. Nad olid esimesed, kes võtsid kasutusele sellised funktsioonid nagu revolutsiooniline LumiBond-tehnoloogia, mis tagab pimestusvaba, suure heledusega paneeli, LifeSupport kuumvahetatava aku tehnoloogia, mis tagab katkematu toite, ja filtrita öönägemise tehnoloogia, mis vastab MIL-STD-300 nõuetele.

Meilt saate tellida neid vastupidavaid ja poolkindlaid sülearvuteid ning uskumatult vastupidavaid tahvelarvuteid ja hoida oma ettevõtte produktiivsena ja tõhusana.

Pange tähele, et see veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust, pakkuda isikupärastatud reklaami või sisu ning analüüsida meie liiklust. Vajutades "Nõustun", annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.