Loetle tooted brändi KOAMTAC järgi

Ettevõtte KOAMTAC, Inc. peakorter asub Princetoni linnas NJ-s. Ettevõtte asutas 2002. aastal insener ja leiutaja dr Hanjin Lee, kellel on juba mitu patenti skaneerimis- ja maksetehnoloogia valdkonnas ning veel rohkem patente on menetluses. Ettevõte keskendub andmete kogumise võimaldamisele mobiilses laonduses, tervishoius, jaemüügis, transpordis ja logistikas, tootmises ja muudes tööstusharudes kogu maailmas. Algusest peale on ettevõte juhindunud oma visioonist muuta vöötkoodide, RFID- ja makseturgu ning eristada oma tooteid konkurentidest kvaliteedi ja mitmekülgsuse kaudu. Selle saavutamiseks on ta muutnud oma tooted universaalselt ühilduvaks kõigi tehnoloogiaplatvormidega - alates Androidist, iOSist, macOSist ja Tizenist kuni Windowsini. Samuti tundis ta väga varakult ära nutitelefonide ja tahvelarvutite kasvupotentsiaali, mistõttu KOAMTAC oli esimene ettevõte, kes arendas Apple'i iOS-i ja Samsungi Tizeniga ühilduvad Bluetooth-viivakoodiskannerid. 

KOAMTAC on ülemaailmne ettevõte, mille peakorter asub Princetoni linnas New Jersey's, tootmisettevõte asub Lõuna-Koreas Souli linnas ja lahenduskeskus Itaalias Milanos. Lisaks sellele on Saksamaal, Oldenburgi lähedal DACH piirkonna müügiesindus. "KOAMTAC on maailmas tuntud oma kompaktsete, vastupidavate ja usaldusväärsete Bluetooth-viivakoodiskannerite ja mobiilsete kassade poolest, mida kasutatakse paljudes töökeskkondades, näiteks laoarvestuses, välitöödel või transpordis. Lisaks kuuluvad tootevalikusse ka kiired, suure ulatusega RFID-lugejad koos integreeritud nutitelefonide ja tahvelarvutite laadimisfunktsiooniga. Et tagada ja laiendada ettevõtte juhtpositsiooni Bluetooth-viivakoodide skaneerimise tehnoloogia valdkonnas ka tulevikus, töötab ettevõte koos tippinseneride meeskonnaga, kes paistavad silma innovatsiooni ja kogemustega.

KOAMTACi revolutsioonilised tooted on saadaval ka meie e-poes.

Pange tähele, et see veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust, pakkuda isikupärastatud reklaami või sisu ning analüüsida meie liiklust. Vajutades "Nõustun", annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.