Loetle tooted brändi Sato järgi

"SATO on ülemaailmne liider AUTO-ID lahenduste valdkonnas, mis ühendavad inimesi, kaupu ja teavet. "SATO teenindab paljusid erinevaid tööstusharusid, et ühtlustada tööprotsesse, toetada töötajaid ja vähendada klientide keskkonnamõju. SATO asutati 1940. aastal ja on noteeritud Tokyo börsi esimeses sektsioonis. Ettevõtte käive ületab 900 miljonit eurot. Tal on müügi- ja tugiesindused enam kui 25 riigis. Maailmas esindab SATOt maailmatasemel partnerite võrgustik enam kui 90 riigis.

Integreerides automaatse identifitseerimistehnoloogiaid riistvaraga, saab SATO pakkuda otselahendusi, mis võimaldavad esemeid ja inimesi andmetunnistusega märgistada äritegevuse kohas ja edastada andmed kohe töötlemiseks IT-süsteemidesse. Igal töökohal on ainulaadsed nõuded. "SATO tunneb nii paljusid tööprotseduure paljudes tööstusharudes, et suudab välja töötada lahendusi konkreetse tööstusharu tarneahela iga etapi jaoks. Kuigi nad arendavad ise tooteid ja teenuseid, teevad nad ka koostööd kolmandate osapooltega, et pakkuda ideaalset tehnoloogiakombinatsiooni, mis ületab klientide ootusi. SATO pakutavad lahendused lahendavad vahetud ja tulevased probleemid, tagades teie ettevõttele jätkusuutliku tootlikkuse, ohutuse ja varude kontrolli.

Pange tähele, et see veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust, pakkuda isikupärastatud reklaami või sisu ning analüüsida meie liiklust. Vajutades "Nõustun", annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.