Loetle tooted brändi BIXOLON järgi

BIXOLON on maailmatasemel kviitungite, piletite, etikettide ja mobiilirakenduste printerite tootja ning tunnustatud liider ülemaailmsel eriprinterite turul. Ettevõtte peakontor ja tootmisüksus asub Lõuna-Koreas, kuid tal on kontorid Aasias, Euroopas, Lähis-Idas ja USAs ning teda toetab ulatuslik rahvusvaheline turustajate ja edasimüüjate võrgustik. BIXOLONile on iseloomulikud kõrge kvaliteet ja väga usaldusväärsed tooted. Ettevõte arendab ja toodab kogu oma tootevaliku ise, tagades erakordsete kvaliteedistandardite säilitamise. BIXOLONil on ka esmaklassiline klienditeenindus: ettevõte toetab oma kliente igal sammul, pakkudes asjatundlikku nõu kõigi oma mobiili-, siltide- ja POS-printerite kohta ning pakkudes tuge alates integreerimisest kuni hoolduseni.

BIXOLON pakub täiustatud, uuenduslikke POS-, etiketi- ja mobiilseid tehnoloogiaid paljudele tööstusharudele, sealhulgas jaemüügile, haiglatele, tervishoiule, pangandusele, logistikale ja muudele valdkondadele. Meie ulatuslik valik hõlmab termo- ja punktmaatriksprintereid ning intuitiivset printeritarkvara, samuti piiramatuid võimalusi, mis on kohandatud vastavalt kliendi individuaalsetele vajadustele. Võtke meiega ühendust, et saada rohkem teavet BIXOLONi innovaatiliste toodete ja rakenduste kohta.

Pange tähele, et see veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust, pakkuda isikupärastatud reklaami või sisu ning analüüsida meie liiklust. Vajutades "Nõustun", annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.