Loetle tooted brändi PRINTRONIX järgi

See 1974. aastal Californias Printronixi nime all asutatud printeritootja omab enam kui 40-aastast kogemust termoetiketiprinterite projekteerimise, arendamise ja tootmise alal. 2004. aastal tõi Printronix turule esimese kaubanduslikult kättesaadava UHF RFID-printeri. 2015. aasta novembris omandas TSC Auto ID Technology Co., Ltd. Printronixi termo/AIDC-äri. Sellest ajast alates on Printronix Auto ID osa TSC Auto ID Technology perekonnast ja kuulub maailma viie juhtiva termoprinteri tarnija hulka. Printerite portfell täiendab TSC kiiresti kasvavat printerite valikut. Tooted on välja töötatud USAs ja toodetud ettevõtte tehastes Taiwanis ja Hiinas.

Printronix Auto ID keskendub usaldusväärsete, lihtsasti kasutatavate termoprinterite ja vöötkoodide valideerimise lahenduste väljatöötamisele ja arendamisele. Ettevõtte inseneriteaduskond koosneb ekspertidest, kellel on aastatepikkune kogemus innovaatiliste termotrükitehnoloogiate alal. Printronix Auto ID printerid kasutavad Printronixi eksklusiivset süsteemiarhitektuuri. Need pakuvad mugavust, paindlikkust ja vastupidavust ning täiustatud funktsioone, nagu ODV vöötkoodi valideerimine, RFID ja printeri kaugjuhtimise vahendid. Selle tootja uuenduslikke tooteid leiate Fortune 500 ja globaalsetest ettevõtetest üle kogu maailma - ja muidugi meie e-poest.

Pange tähele, et see veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust, pakkuda isikupärastatud reklaami või sisu ning analüüsida meie liiklust. Vajutades "Nõustun", annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.