Loetle tooted brändi SUNMI järgi

"Sunmi on juhtiv Androidi tarkvarapõhiste äriseadmete pakkuja. 2013. aastal Shanghais Xiaomi ja Ant financial (Alipay) poolt asutatud ettevõte, mille peamine investor on Sunmi, on kiiresti muutunud disainile, kvaliteedile ja jõudlusele keskendunud Androidi ärilahenduste mõõdupuuks. Rohkem kui 3 miljoni tarnitud seadme ja laia tooteportfelliga jaekaubanduse, toitlustuse, liikuvusteenuste ja maksetehingute jaoks annab Sunmi uuendajatele võimaluse kasutada Androidi tarkvara väga konkurentsivõimeliste lahenduste loomiseks.

Sunmi toodete valik on lai ja koosneb kaasaegsetest Android POS-seadmetest, sealhulgas kassasüsteemid, mobiilsed arvutid, skannerid, kiosksüsteemid, tahvelarvutid, kviitungiprinterid ja tarvikud. "Sunmi tooted on atraktiivse disainiga ja hämmastavalt konkurentsivõimelise hinnaga. Tänu Google'i operatsioonisüsteemile teeb Sunmi paindlike POS-lahenduste loomise kiireks ja lihtsaks.

Pange tähele, et see veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust, pakkuda isikupärastatud reklaami või sisu ning analüüsida meie liiklust. Vajutades "Nõustun", annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.