Loetle tooted brändi NewLand järgi

"Newland EMEA (Newland Europe BV) asutati 2009. aastal Madalmaades. Ettevõtte peakorter asub Madalmaades Kulemborgis. "Newland Group" koosneb 15 ettevõttest, kus töötab üle 5000 töötaja, kes on organiseeritud kohalikesse meeskondadesse 15 asukohas Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas. See on üks kiiremini kasvavatest AIDC-tootjatest maailmas, pakkudes laia tootevalikut. Erilist rõhku pannakse vöötkoodide registreerimisele. Kogu AIDC-maailm on omaks võtnud 1D- ja 2D-skannerid kui keerulise ja ainulaadse tehnoloogia. Selleks, et teha need seadmed kättesaadavaks igas suuruses ettevõtetele, on Newland tõestanud, et skaneerimine on lihtne.

Newlandi eesmärk on oma toodetega muuta igapäevased ülesanded lihtsamaks, kiiremaks ja intuitiivsemaks. Selle saavutamiseks arendab ja toodab ettevõte funktsioonirikkaid mobiilseid arvuteid, kompaktseid mikrokioskeid, mitmekülgseid tahvelarvuteid, samuti käepäraseid skannerid, statsionaarseid skannerid ja OEM-skannermooduleid kõikidele turgudele - alates jaemüügist ja välitöödest kuni tervishoiu ja ladustamiseni. Automaatne tuvastamine ja andmete salvestamine võimaldavad kiiret manööverdamist ja kohanemisvõimet. Lisaks põhinevad kõik tooted meie enda väljatöötatud UIMG-kujutustehnoloogial ja meie enda väljatöötatud 2D-dekooderikiibil.

Seega on need skannerid suurepärane kombinatsioon kvaliteedist ja hinnast. 

Pange tähele, et see veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust, pakkuda isikupärastatud reklaami või sisu ning analüüsida meie liiklust. Vajutades "Nõustun", annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.