TINGIMUSED

Nende veebipoe lehekülgede sisu on mõeldud ainult üldiseks informatsiooniks ja isiklikuks kasutamiseks.

1.Autoriõigus

1.1.Veebipoe "barcodes24.eu" lehekülgedel olev autoriõigus © tähendab, et autoriõigus kehtib kõikidele lehekülgedele. See kehtib graafika, tekstide ja kogu muu sisu kohta. Vastavalt rahvusvahelisele autoriõiguse seadusele on kõik autoriõigused kaitstud sõltumata sellest, kas autoriõiguse märkus on olemas.

2.Tellige aadressil

2.1. Tellimiseks klõpsake vaadeldava toote kõrval oleval nupul ADD TO CART (Lisa ostukorvi). Seejärel klõpsake tellitud kaupadele juurdepääsuks nupule BACK. Kui olete uus ostja, palutakse teil sisestada oma andmed. Meie ülikiire registreerimislehe täitmine on lihtne ja aja kokkuhoidlik. Seejärel jätkake maksmise lehekülgedele.

3.Toote hinnad, makseviisid ja -tingimused

3.1. Kõik hinnad on esitatud eurodes. Müüja ei vastuta vahetuskursi või selle muutuste eest, mida Ostja kohalik pank teeb euro vahetamisel Ostja kohalikuks valuutaks.

3.2. Makseid hallatakse paysera.com kaudu. Paysera.com töötleb iga päev mitmesuguseid ärimakseid pangaülekande teel SWEDBANKi ärikontole ning teeb seda turvaliselt ja kiiresti.

3.3. Kui tellimus ei ole tasutud 4 tunni jooksul, tühistatakse tellimus.

4.Tarneviisid ja tähtajad

4.1. Kõik kaubad toimetatakse Venipaki süsteemi kulleritega Ostja poolt määratud tarneaadressile.

4.2.Tarneaeg on järgmine tööpäev pärast saatmist. Ostja saab tellimuse kinnituse oma e-postile. Kaup toimetatakse kohale kõikidel tööpäevadel esmaspäevast reedeni (v.a. riigipühad), tarneaeg - kell 08.00-17.00. Kui kauba kättetoimetamine Ostja poolt määratud aadressile ei õnnestu, saadetakse pakk tagasi Müüja logistikakeskusesse (Müüja ei tagasta kättetoimetamise tasu).

4.3. Ostja mõistab ja nõustub, et erandjuhtudel võib kauba kohaletoimetamine viibida ettenägematute, Müüjast mitteolenevate asjaolude tõttu. Sellisel juhul kohustub Müüja võtma viivitamatult ühendust Ostjaga ja kooskõlastama Ostjaga kauba kohaletoimetamise.

4.müüja on igal juhul vabastatud vastutusest soovitatud tarneaegade rikkumise eest, samuti kauba mitte- või mitte õigeaegse üleandmise eest Ostjale, mis on tingitud Ostja süüst või Ostjast mitteolenevatest asjaoludest.

4.5. Kauba üleandmise ajal kontrollib Ostja koos Müüja või tema volitatud esindajaga saadetise seisukorda. Üleandmis- ja vastuvõtudokument kinnitab, et kaubasaadetis on üle antud heas seisukorras.

4.6. Kui Ostja taganeb käesolevate tingimuste alusel müügilepingust (eeldusel, et kaup ei ole defektne ega ole transpordikahjustusi saanud), vastutab Ostja kõigi otseste kulude eest, mis on seotud kauba tagastamisega Müüjale. Müüja kantud kulud arvatakse maha ostja poolt tagastatava(te) toote(te) eest makstud summast. Kui mahaarvatud summa ei kata Müüja nõuet täielikult, st kui Müüja kulud kauba tagastamiseks ületavad tagastatava(te) toote(te) väärtust, kohustub Ostja maksma Müüjale ülejäänud summa 14 päeva jooksul.

5.Kaupade kvaliteedi garantii

5.1. Igale barcodes24.eu müüdavale kaubale peab olema lisatud kauba kirjeldus, milles on märgitud selle kauba omadused

5.2.Ostja mõistab, et veebipoes oleva kauba värv, kuju või muud parameetrid ei pruugi täpselt vastata kauba tegelikule suurusele, kujule ja värvile, mis on tingitud Ostja poolt kasutatava arvutinäidiku omadustest, ning Müüja ei vastuta lahknevuste eest.

6.Kaupade tagastamine ja vahetamine

6.1. Ostja saab 14 päeva jooksul pärast maksmist tagastatud kasutamata kauba eest makstud hinna täies ulatuses tagasi. Kauba eest makstud raha tagastatakse Ostja kontole 7-14 päeva jooksul alates sellest, kui tagastatud kaup jõuab Müüjani. Ostjad ei vastuta tagastamiskulude eest ainult siis, kui/kui toode on defektne. Palun tagastage toode originaalpakendis. Toode peab olema:

6.1.1.ei tohi olla ostja poolt kahjustatud;

6.1.2. heas seisukorras (ei tohi olla määrdunud, kahjustatud sildid, muud märgised jne);

6.1.3. tagastatud kaup peab olema samas seisukorras, nagu ta oli ostja poolt kätte saadud.

6.2.Müüjal on õigus mitte vastu võtta Ostja tagastatud kaupa, kui Ostja ei täida käesolevas artiklis sätestatud tagastamismenetlust.

6.3.Ostja võib tagastatud kauba ise toimetada kontaktandmetes märgitud aadressile.

6.4.Juhul kui kaup tagastatakse ilma põhjuseta ja puudusteta, kui Ostja on kasutanud Ostja õigust taganeda ostu-müügilepingust 14 tööpäeva jooksul alates kauba üleandmisest või tellimuse esitamisest, vastutab Ostja kauba tagastamisega seotud kulude eest.

6.5. 14 (neljateistkümne) päeva jooksul põhjenduseta kauglepingu taganemisõigus ei kehti juriidiliste isikute (ettevõtjate) suhtes.

Pange tähele, et see veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust, pakkuda isikupärastatud reklaami või sisu ning analüüsida meie liiklust. Vajutades "Nõustun", annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.